O mně


Jmenuji se Květoslava Simperová. Vystudovala jsem bakalářský obor fyzioterapie, kterému jsem se několik let věnovala. Stále více mě zajímá holistický neboli celostní pohled na člověka jako celek. Proto jsem absolvovala kurz Baňkování a Kineziotejpování, kde se dá ovlivnit bolest i jinak, než pomocí léků, které nám při dlouhodobém užívání ničí vnitřní prostředí organismu.


Již na střední škole mě zajímaly přírodní vědy, hlavně biologie člověka a vše, co souviselo s fungováním lidského těla, proto jsem se přihlásila do kurzu Poradce pro výživu a suplementaci od uznávaného odborníka ve svém oboru Mgr. Martina Jelínka.


Mnoho zdravotních důvodů pramení z nevhodného složení stravy a z toho často i obezita a nadbytečné kilogramy zatěžující lidský organismus. Proto jsem se více začala zajímat o to, jak složení stravy může ovlivňovat naše zdraví a celkové chování našeho těla..


Chtěla bych nabyté informace a zkušenosti šířit dál, abyste se i vy dozvěděli, že to, co jíme, úzce souvisí s naším zdravím a může ovlivnit naše tělo jak po fyzické, tak i po psychické stránce.


Zastávám tedy názor: „Nežijeme proto, abychom jedli, ale jíme proto, abychom žili.“ - SokratesCertifikáty

Certifikat4 Certifikat1 Certifikat3 Certifikat2 Certifikat5